Přípravka/Spartak Hulín 9:6 Koryčany (3:1)

30.04.2022

Další utkání mladší přípravky bylo odehráno v sobotu 30.4.2022 na hřišti soupeře Spartaku Hulín. Po vyrovnaném průběhu skončilo výhrou domácího družstva 9:6 (poločas 3:1). Děti si zápas užily a měly radost ze vstřelených branek. Nechyběla u nich bojovnost a zapojení do hry, utkání je však stálo nemálo sil, neboť jsme z důvodu několika nemocných spoluhráčů, měli pouze jednoho hráče na střídání. Proto nechyběla po zápase od trenéra pochvala za výkon a slova povzbuzení směrem k dalšímu utkání. V bráně se opět prostřídali po poločasech Honza Kutálek a Hugo Boucník, ve hře je doplnily Sofča a Vikča Jelínkovi, Lea Kudličková a Anitka Doležalová.

Střelci branek: 3 - Honza Kutálek, 1- Sofča Jelínková, Vikča Jelínková, Anitka Doležalová.

Příští tři soutěžní utkání hrajeme na domácím hřišti, to první již v neděli 8.5.2022 ve 12:00 hod. proti soupeři TJ Sokol Rymice.