Přípravka/Koryčany 16:1 Slavkov pod Hostýnem (8:1)

24.04.2022

V neděli 24.4.2022 mladší přípravka odehrála první jarní utkání na domácím hřišti, proti soupeři ze Slavkova pod Hostýnem. Potěšila nás dnes především početná účast nominovaných hráčů, stejně jako jejich nadšení a zaujetí do hry. Utkání se dětem podařilo i výsledkově, vyhráli 16:1 (poločas 8:1), i když výsledek v této věkové kategorii není nutně na prvním místě. Důležitější je, aby si děti v zápasech proti soupeři vyzkoušely jak osvojené a natrénované individuální dovednosti, tak se naučily týmové spolupráci a odpovědnosti.

Utkání se odehrálo v přátelské atmosféře a v duchu fair play, k čemuž kromě výkonů všech hráčů na hřišti, nemalou měrou přispěl i velice přesný rozhodčí - trenér Dan Boucník. V prvním poločase byl naším brankářem Honza Kutálek, kterého v druhé půli vystřídal Hugo Boucník. Po utkání pak nemohl chybět i tolik oblíbený vítězný popěvek dětí.

Střelci branek: 4 - Jan Kutálek, 3 - Hugo Boucník, Sofča Jelínková, Vikča Jelínková, 2 - Lukáš Jelínek, 1 - Lea Kudličková.

Příští soutěžní utkání hrajeme v sobotu 30.4.2022 v 10:00 hod. v Hulíně.