Nivnice – Koryčany 3:0 (1:0)

01.05.2022

Pavel Barcuch, trenér Nivnice: "První poločas byl vyrovnaný, hodně bojovný. Koryčany hrály obětavě, jezdily po zadku, poctivě makaly. Do přestávky jsme ale dali jeden gól a vedli zaslouženě, protože jsme byli o něco lepší. Ve druhém poločase hosté fyzicky trošku odešly, my už jsme na hřišti měli více prostoru. Na konci jsme přidali další dvě branky a zápas dovedli do vítězného konce. Jednoduché jsme to ale neměli. My jsme na to ale byli připravení. Byl to tvrdý, ale férový zápas. Byli jsme lepší a vítězství si zasloužili, byť jsme se na něj nadřeli. Chyběli nám asi čtyři hráči. Ti, co ale nastoupili, tak to ale odjezdili. Naštěstí máme široký kádr."

Karel Rotter, trenér Koryčan: "My jsme klasicky měly problémy se sestavou. Kromě marodů nám vypadl i Budík, který musel narychlo odjet do práce. První poločas byl vyrovnaný, moc šancí k vidění nebylo. Hrálo se spíš mezi šestnáctkami. Přesto se domácí ujali vedení. Ve druhé půli byla Nivnice mírně lepší. Zápas rozhodla situace ze 76, minuty, kdy Dominik Kaňa zbytečně ztratil balon, a domácí šli dva na gólmana a z toho dali druhý gól. V té chvíli bylo hotovo. My jsme se ještě snažili výsledek zvrátit, nasadili jsme tři útočníky, domácí ale vzápětí udeřili potřetí. Nivnice vyhrála zaslouženě, góly jsme jí ale nabídli sami. Výsledek je pro nás krutý, byť jsme inkasovali laciné branky."

Branky: 35. Ondřej Kolaja, 76. Jakub Vítek, 83. Radim Straňák

Rozhodčí: Mitáček

Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal-kraj/i-a-trida-sk-b-osvetimany-spasil-nahradni-golman-trener-sebesta-byl-vyloucen-202.html?login=1