Mladší přípravka/Koryčany 6:3 Loukov (3:3)

14.05.2022

Odvetné zápasy jarní části sezóny jsme zahájili na domácí půdě v sobotu 14.5.2022 proti družstvu Loukova, které jsme již v úvodním jarním kole na jejich hřišti porazili12:6. Výsledkově se nám dařilo i dnes, když utkání jsme zvládli vítězně v poměru 6:5.

Co je ale důležitější, že jsme se sešli v maximálním možném počtu všech dětí, které s chutí a nadšením chodí v týdnu na tréninky. Chyběli pouze Lukáš David s Jirkou Stránským, kteří ještě nemohli po nemoci nastoupit a kapitán Hugo Boucník, kterého nepustila na hřiště viróza z půli týdne. Jinak dostali šanci zahrát si i všechny aktivní děti z fotbalové školičky ročníku 2015 Adam Jáchim, Max Basista a Jonášek Sukovitý. A jak bylo vidět během zápasu, všichni hráči chtěli na hřišti ukázat to nejlepší a tomu odpovídalo i jejich zaujetí a nasazení do hry.

Utkání bylo dlouho vyrovnané, po poločase 3:3 se nakonec ukázala být rozdílovou druhá branka Sofči Jelínkové ze závěru zápasu, která předtím v prvním poločase úspěšně hájila jako brankářka domácí branku. Ve druhém poločase ji v bráně vystřídal Honza Kutálek, který v první půli stejným příspěvkem zatížil konto soupeře. Po brance přidali ještě Vikča Jelínková a Lukáš Jelínek. Pochvalu ale zaslouží všichni hráči, kteří dnes odvedli na hřišti stoprocentní výkon. Spousta šancí ještě zůstala neproměněna nebo na vnější straně tyčky, a tak mohl být dnešní seznam střelců klidně skoro totožný se sestavou.

Hráli: Jelínková Sofča, Kutálek Jan - Kudličková Lea, Jelínek Lukáš, Jelínková Vikča, Doležalová Anitka, Prokeš Tomáš, Sukovitý Jonáš, Basista Max, Jáchim Adam.

Další domácí utkání nás čeká příští sobotu 21.5.2022 ve 12:00 hod. proti Břestu.