Kunovice 4:1 Koryčany (2:0)

18.09.2022

Petr Chaloupka, trenér Kunovic: "Dnešní utkání mnoho krásy nepřineslo. Byl to spíše bojovný zápas, kdy hosté byli opticky více na balonu, ale nějakou větší šanci si nevypracovali. První poločas hrozili zejména rychlými brejky, které jsme nedokázali zachytit. Přišlo mně, že jsme zbytečně nervózní, což se projevilo i na výkonu. My jsme si hned ze začátku utkání vypracovali velkou šanci, kterou Gajdošík bohužel neproměnil. Poté měl mnoho místa k zakončení Flek, ale branku netrefil. Z naší první střely jsme dali gól Jaroňkem. Vzápětí Flek vybojoval míč a Jaroněk opět zakončil brankou. V poločase jsme si něco řekli, ale bohužel prvních patnáct minut jsme byli zalezlí. Vytvářeli jsme spoustu standardních situací, kdy hosté jednu po odraženém balonu zužitkovali. Po této brance jsme začali hrát. Střídajícím Váňou jsme měli další gólovou šanci, která byla nevyužita. Poté jsme měli dvě střely z bezprostřední blízkosti, ale brankář nás vychytal. Pak z dlouhého nákopu a chybě brankáře dorazil Flek míč do brány a ke konci zápasu opět Flek zužitkoval centr Jaroňka. Pro nás jsou to důležité body, ale stále nás trápí velké množství neproměněných šancí."

Karel Rotter, trenér Koryčan: "Zápas o šest bodů jsme nezvládli. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale nezvládli jsme závěr, kdy jsme si nechali dát dvě branky do kabiny. Ve druhé půlce jsme stačili výsledek Kaňou zkorigovat na 2:1. Vzápětí jsme ale dostali opět laciný gól, když brankář neudržel jednoduchý míč, který domácí útočník dorazil do prázdné brány. Ke konci nám Kunovice zasadily čtvrtý úder. Jsem zklamaný z výkonu i výsledku. Pořád je to stejná písnička. Srážejí nás individuální chyby. Soupeři jsme tentokrát darovali tři branky, což se těžko otáčí. Lacině inkasujeme. Chyběli nám Budík a Prachař, což je při našem úzkém kádru znát. Naše situace je dál k zamyšlení. Nyní nás čekají vedoucí Těšnovice, takže nic lehkého, ale pokusíme se zabodovat. Bohužel naše krize se prohlubuje."

Branky: 42. a 44. Lukáš Jaroněk, 76. a 87. Daniel Flek - 64. Dominik Kaňa.

Rozhodčí: Schnürnacher.