Koryčany 7:0 Bylnice (3:0)

28.08.2022

Karel Rotter, trenér Koryčan: "Dnešní výhra je zcela zasloužená a při vší úctě k soupeři mohla být i vyšší. Hosté si naopak za celé utkání žádnou gólovou příležitost nevypracovali. My jsme kromě branek měli ještě tři nebo čtyři tutovky. Po celých devadesát minut se hrálo pouze na jednu branku. Místo vykartovaných Ryšky a Šnajdra nám přišel pomoct Karel Věžník a po dlouhodobém zranění se vrátil Patrik Prachař, který se blýskl i brankou. Jinak si nepamatuji, že bychom se v této třídě utkali s takto slabým soupeřem. I když Bylnice měla čtyři body a něco už uhrála, my jsme na ni vletěli a hráli přesně to, co jsme si řekli v kabině. Naproti tomu hosté byli odevzdaní, žádnou šanci si nevytvořili. Po celou dobu jen nakopávali balony dopředu. Rozhodnuto bylo už o poločase. Škoda dalších nevyužitých šancí."

Martin Lukšík, hrající trenér Bylnice: "Stále je to jedna a ta samá píseň. Na domácím zápase je nás pokaždé dvacet, přijdou všichni a ven se nikomu nechce. Každá má něco jiného. Hráči si musí uvědomit, jestli chtějí tuto soutěž hrát. Mně osobně se v tomto stavu setrvat nechce, nemá to pro mě význam. Jezdit na výlety, přemlouvat bývalé hráče a starší pány, ať nám jdou pomoct, když mladší kluci mají v neděli jiné záležitosti než fotbal. Koryčany byly jednoznačně lepší, my jsme s tím torzem neměli šanci na úspěch. Snad to bude příští týden proti Bojkovicím lepší. Před sezonou chtěl každý tuto třídu hrát a nyní to vypadá, že spousta z nich nemá chuť jezdit ven. Se starými pány rozhodně nejsme schopní Koryčany porazit. Domácí byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli."

Branky: 14., 25. a 67. Rostislav Gejdoš, 6. Jan Věžník, 59. Patrik Prachař, 80. Lukáš Farmačka, 87. Dominik Kaňa.

Rozhodčí: Ruman.

Diváci: 133

Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal-kraj/i-a-trida-sk-b-nivnice-otocila-dvema-penaltami-za-bojkovice-srovnal-golman-20220.html?login=1&cast=7