Koryčany 4:1 Újezdec (1:1)

09.10.2022

Karel Rotter, trenér Koryčan: "Do vedení jsme šli gólem Gejdoše, který potrestal chybu hostujícího brankáře. Újezdec však brzy srovnal na 1:1. Jinak první poločas byl vyrovnaný, šance byly na obou stranách, takže poločasová remíza byla zasloužená. Ve druhé půli Gejdoš zakončil samostatný únik kličkou gólmanovi, vzápětí následoval penaltový zákrok na Dominika Rottera, který potrestal jmenovec Kaňa. Po vyšachování hostující obrany pak výborně hrající Gejdoš zkompletoval hattrick, když dával do prázdné branky. Ve druhém poločase už jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Do tabulky si připisujeme hodně důležité body. Sestavou pořád nemáme kompletní. Chyběli nám Šnajdr, Hofírek a Ryška. Kluky bych tentokrát chtěl pochválit za předvedený, bojovný výkon a zasloužené tři body. Vyzdvihnout musím hlavně hattrick Gejdoše. Utkání s přehledem odřídila trojice rozhodčích."

Milan Kroupa, trenér Újezdce: "Bohužel jsme nezvládli první poločas, ve kterém jsme nedali tři vyložené gólové šance, za což jsme nakonec pykali. Domácí měli v sestavě jednoho nadstandardního hráče Gejdoše, který utkání hattrickem sám rozhodl. My jsme ho nedokázali uhlídat. Po třetím gólu jsme se zlomili a prohráli. Bohužel jsme v zápase udělali školácké chyby. Přitom jsme byli kompletní. Jsem zklamaný, byl to nejhorší zápas za dobu mého trénování v Újezdci."

Branky: 14., 58. a 73. Rostislav Gejdoš, 69. Dominik Kaňa z penalty - 20. David Pomajbík.

Rozhodčí: Ševčík.