Koryčany 2:4 Mladcová (1:2)

07.08.2022

Karel Rotter, trenér Koryčan: "Vstup do sezony nám vůbec nevyšel. Sice jsme v první minutě vedli 1:0, ale to bylo z naší strany vše. Utkání nám vůbec nesedlo, nemohli jsme se dostat do tempa. Vázla nám kombinace. Nevím, jestli to bylo těmi novými hráči, ale asi nám chvilku potrvá, než si to sedne. Celkově to ale od nás bylo špatné. Tempo bylo pomalé, výkon hodně odevzdaný. Hráči měli svázané nohy, první mistrák jim vůbec nesedl. Svým výkonem jsme soupeři cestu za třemi body hodně usnadnili. Inkasovali jsme laciné branky. Takto se opravdu nedá hrát. Dostat čtyři branky od nováčka je hodně. Byl to jeden z našich nejhorších výkonů pod mým vedením. Samozřejmě jsme si představovali lepší start, ale doufám, že se z toho poučíme a příští týden doma nezdar odčiníme. S Mladcovou nám chyběli Šnajdr a Budík."

Jan Somberg, trenér Mladcové: "Soupeř nás zaskočil hned v úvodu, když nám po chybě v obraně vstřelil gól v první minutě. Náš gólman špatně vyběhl a jejich hráč poslal míč do prázdné brány. Potom jsme začali zlobit. Byli fotbalovější a taky důraznější. Z toho pramenily některé věci. Výsledek jsme dost rychle otočili na 2:1 a tím se dostali do klidu. Mysleli jsme si, že po přestávce na nás domácí vletí a zesílí svůj tlak, ale paradoxně jsme dali krásný gól na 3:1, který nás trošku uklidnil. Po hodině hry začalo tempo hry z naší strany uvadat. Fyzicky jsme trochu odešli, což není na této úrovni nic neobvyklého. V 77. minutě jsme dostali gól na 3:2 a vypadalo to, že z utkání bude ještě drama. Naštěstí jsme proměnili jednu z našich mnoha šancí a zápas dovedli do vítězného konce. Kdybychom využili i další příležitosti, klidně jsme mohli dát dalších pět gólů. Chybělo nám však kvalitnější řešení."

Branky: 2. a 77. Rostislav Gejdoš - 22. Filip Hájek, 42. Martin Čihánek, 57. Jan Chludil, 85. Tomáš Haloda. Rozhodčí: Štulíř. Diváci: 80