Koryčany 2:4 Bojkovice (0:3)

13.08.2022

Karel Rotter, trenér Koryčan: "Zápas rozhodl první poločas, kdy jsme si opět nechali dát tři laciné branky. Kór před druhou Budík vymyslel neskutečnou penaltu a tím se hosté dostali do dvoubrankového vedení. Třetí gól jde zase za brankářem. Hlavně kvůli tomu byl poločasový výsledek hrozivý 0:3. Jinak hra byla poměrně vyrovnaná. Druhý poločas už byl z naší strany daleko lepší. Soupeře jsme zatlačili, přehrávali jej. Odměnou nám bylo snížení na 2:3. Měli jsme několik dalších možností k vyrovnání zápasu a klidně i k otočení výsledku. Bohužel nic dalšího jsme neproměnili a hosté v samotném závěru nám do otevřené obrany přidali čtvrtou branku, kterou pečetili svoji výhru. Na startu sezony nás sráží individuální chyby hráčů, proto po dvou domácích zápasech máme hrozivé skóre 4:8 a nula bodů. Pokud se jich neoprostíme, body sbírat nebudeme. Proti Bojkovicím nám chyběl Posolda, který měl povinnosti ve Slovácku, a zraněný Hofírek."

Martin Liška, trenér Bojkovic: "Začátek nám vyšel na výbornou. Již v 5. minutě jsme se dostali do vedení a po dalších dvou vstřelených brankách v průběhu první půlhodiny to vypadalo na pohodový zápas. Po laciných chybách v rozehrávce a dvou brejkových situacích jsme ale dostali domácí znovu do hry a v poslední půlhodině se hrálo o to, zda se podaří Koryčanům ve hře vabank vyrovnat, nebo inkasují do otevřené obrany. Situaci na obou stranách bylo nepočítaně. Naštěstí pro nás vyšla až v samotném závěru druhá varianta a domů jsme si mohli odvést všechny body."

Branky: 49. Miroslav Budík, 60. Rostislav Gejdoš - 5. Adam Kalina, 26. z penalty a 32. Daniel Vacula, 90. Patrik Martinec.

Rozhodčí: Mitáček.

Diváci: 120.

Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal-kraj/i-a-trida-sk-b-dolni-nemci-i-v-deseti-zdolalo-nedachlebice-ordos-dal-4-goly-2022.html?login=1&cast=4