Koryčany 1:3 Nedachlebice (0:2)

22.05.2022

Karel Rotter, trenér Koryčan: "Hráče jsem nabádal, ať si dají pozor na začátek utkání, který jsme ale stejně vůbec nezachytili a soupeři darovali dvě branky. V prvním poločase jsme měli nějaké náznaky, věci, ale žádnou z nich jsme nevyřešili a proto jsme poločas prohrávali 0:2. O přestávce v kabině jsem měl důraznější promluvu, která celkem zafungovala. Druhý poločas už byl z naší strany daleko lepší. Na klucích byla patrná bojovnost a chuť, bohužel kvalita na otočení výsledku chyběla. Navíc soupeř nám dal z ojedinělé akce soupeře ve druhé půli po chybě Lišky gól na 3:0. Vzápětí jsme už jenom Kaňou výsledek snížili. Na víc jsme ale neměli kvalitu. Porážkami si komplikujeme situaci, protože soupeři pod námi body sbírají. Čekají nás ještě čtyři perná kol. Doufám, že to zvládneme a pro Koryčany udržíme I. A třídu i pro nadcházející ročník. Z marodky se nám sice vrátil Gejdoš, ale ostatní kluci dál zůstávají mimo hru. Opět jsme nastoupili v okleštěné sestavě."

Ondřej Čtvrtníček, trenér Nedachlebic: "Vyšel nám začátek zápasu, kdy jsme dali rychle po sobě dva góly, pak už to bylo spíše ubojované. V prvním poločase jsme si vytvořili další dvě šance na zvýšení náskoku, Nejprve šel náš hráč sám na bránu, ale nedal. Vzápětí jsme z malého vápna hlavičkovali přímo do ruky brankáře Koryčan. Ty zahrozily až ke konci první půle, když jeden z jejich hráčů hlavou trefil břevno. Ve druhé půli nám vyšel jeden brejk, po kterém jsme zvýšili na 3:0. Soupeř pak ze standardky snížil. Koryčany nás v závěru nakopávanými míči zatlačily, ale kluci to vzadu měli pod kontrolou. Jsme spokojení s tím, jak jsme utkání zvládli. Tři body se nám hodí. Potřebujeme se totiž ze spodku tabulky posunout ještě výš. Situace ale už je z našeho pohledu veselejší. Chybí nám akorát Dušan Klvaňa, naopak se nám vrátil Filip Brzica, který byl ale jenom na lavičce."

Branky: 66. Dominik Kaňa - 9. Peter Vrták, 13. Ondřej Šuranský, 63. René Kafka.

Rozhodčí: Schnürmacher.