Koryčany 1:3 Hluk

17.04.2022

Karel Rotter, trenér Koryčan: "Hluk prokázal svoji kvalitu. Po většinu zápasu byl lepším týmem
a zaslouženě vyhrál. My jsme se ujali vedení Gejdošem, který využil hrubou chybu hostujícího gólmana. Soupeř však stačil ještě do poločasu výsledek srovnat a po přestávce přidal další dvě branky. Mrzí mě zranění Marka Richvalského, kterého jsem musel nuceně střídat kvůli problémům s kolenem. Odjel do nemocnice na vyšetření, takže jsme zřejmě přišli o dalšího hráče. Zranění se nám opravdu kupí, podobnou marodku nepamatuji. Soupeři gratuluji k vítězství. Bylo to férový zápas, i rozhodčí jej odřídili spravedlivě."

Martin Dostal, sekretář Hluku: "Do Koryčan jsme odcestovali ještě bez Martiše, ale ostatní hráči už nastoupili. Od začátku to byl vyrovnaný zápas, většinou se odehrával mezi šestnáctkami. Brankář Pěgřim se dobře díval na televizní zápas Slávie s Feynordem, když v 18. minutě napodobil brankáře Mandouse, Gejdoš měl před sebou otevřenou prázdnou branku a pohodlně skóroval. Ve 30. minutě pak Zelinka ze šestnáctky nechytatelně vyrovnal na 1:1. My jsme více drželi míč na svých kopačkách, vytvořili si i šance, ale brankář Rotter byl na místě. Domácí většinou nakopávali míče a hledali svého střelce Gejdoše. Druhý poločas jsme začali dobře a ve 49. minutě po rohu výsledek otočili. Ve skrumáži se nejlépe zorientoval Crla a tím jsme se dostali do vedení. Od této chvíle jsme byli lepším mužstvem, což jsme potvrdili v 70. minutě, kdy Zelinka zprava odcentroval, Sopůšek přenechal míč Ondrovi Machalovi a před ním byla už jen prázdná branka. Potom jsme se více soustředili na to, abychom měli míč pod kontrolou, šance přišly, ale proměnit jsme už nic nedokázali. Domácí si vytvořili jednu velkou šanci, ale Pěgřim byl na místě. Byl to z naší strany velmi dobrý, taktický, bojovný a technický výkon."

Branky: 18. Rostislav Gejdoš - 30. Adam Zelinka, 49. Ondřej Crla, 70. Ondřej Machala.

Rozhodčí: Štipčák. Diváci: 150.