Koryčany 1:1 Nedachlebice (1:1)

02.04.2023

Karel Rotter, trenér Koryčan: "Vzhledem k tomu, že jsme hráli doma, je pro nás bod málo. Sportovně ale musím uznat, že hosté si bod, pro který si přijeli, zasloužili. Remíza je spravedlivá. Zápas moc šancí nenabídl. Hrálo se hlavně mezi šestnáctkami. My jsme šli do vedení hned v úvodu střetnutí, kdy hostující hráč ve vápně fauloval Karla Věžníka a Kaňa penaltu proměnil. Hosté výsledek srovnali z trestného kopu, když míč k udivení všech skončil u tyče v síti. Jinak to byl na šance skromný zápas. Oproti minulému zápasu v Bojkovicích chybělo našemu týmu větší nasazení a vůle. Zápal nebyl takový jako před týdnem. Až na na Prachaře jsme byli kompletní."

Ondřej Čtvrtníček, trenér Nedachlebic: "Utkání bylo vyrovnané, hrálo se hlavně mezi šestnáctkami. Vše se událo na začátku. Domácí šli do vedení gólem z penalty, my jsme srovnali po trestném kopu ze čtyřiceti metrů, kdy míč skončil trochu překvapivě v síti. Jinak jsme si tam vypracovali ještě nějaké šance. V prvním poločase jsme nedali jednu tutovku, ve druhé půli se náš hráč zjevil sám před gólmanem, ale nezvládl to. Jinak to bylo bez větších šancí. My jsme si řekli, že začneme od malých věcí, bereme každý bod. Z minulého zápasu nám vypadl Řezník, má něco s ramenem."

Branky: 6. Dominik Kaňa z penalty - 15. Ondřej Čtvrtníček. Rozhodčí: Mitáček. Diváci: 60