Koryčany 1:1 Fryšták (1:1)

23.04.2022

Karel Rotter, trenér Koryčan: "Remíza je pro nás ztráta. Doma jsme chtěli vyhrát a taky jsme na to měli. Do utkání jsme ale vstoupili vlažně, čehož soupeř využil a v osmé minutě šel zaslouženě do vedení. My jsme prvních deset minut nehráli dobře, ale postupně jsme hru vyrovnali a za stavu 0:1 jsme měli dvě stoprocentní šance, které gólman hostů bravurně zlikvidoval. Pak jsme měli dokonce výhodu pokutového kopu, který zahrával Dominik Kaňa, ale brankář Fryštáku se opět vyznamenal a jeho ránu chytil. Přesto se nám ještě před poločasem podařilo kuriózní ranou ze čtyřiceti metrů srovnat na 1:1. Dalekonosný oblouček Daniela zapadl hezky do sítě. Ve druhé půli jsme byli mírně lepší, šancí však bylo poskrovnu. Výjimkou byla závěrečná desetiminutovka, ve které jsme měli drtivý tlak a dvě nebo tři příležitosti, které zaváněly gólem. Bohužel nám nebylo přáno. Všechno pochytal výborný brankář Fryštáku. Citelně nám chyběl kanonýr Gejdoš, který byl s přítelkyní na dovolené. Jinak to byl poklidný zápas."

Jaroslav Hrbáček, místopředseda Fryštáku: "Fryšták odjel k nejvzdálenějšímu soupeři do Koryčan s odhodláním přivézt zpět domů nějaké body. Od začátku se pustil do soupeře a po pár minutách vedl, když branku vstřelil Dobeš. Domácí zaskočení úvodem čtvrtinu utkání prospali, jenže situace se brzy obrátila. Nejdříve byl nařízen pokutový kop proti nám, ale domácí hráč nedal. Do přestávky ovšem Koryčany přeci jen srovnaly. Po změně stran přetahovaná o vítěznou branku neměla vítěze a zápas skončil remízou 1:1."

Branky: 42. Ondřej Daniel - 8. Jiří Dobeš.

Rozhodčí: Kotačka.