Koryčany 0:5 Hluk (0:4)

14.05.2023

Karel Rotter, trenér Koryčan: "Narazili jsme na výborného protivníka, který zaslouženě vede tabulku, naši soutěž. O všem rozhodl první poločas, ve kterém jsme inkasovali čtyřikrát. Mě akorát mrzí, že tři góly padly po standardních situacích. To mně po vysoké porážce vadí nejvíc. Jinak to pro kluky byl spíš kondiční trénink, protože hosté po většinu času drželi míč na svých kopačkách a hru ovládali. Hluk určitě není na prvním místě omylem. Chyběli nám Dominik Rotter, Prachař a Dvořák. Na absence se ale nevymlouváme, Hluk má fakt kvalitní tým."

Aleš Zlínský, trenér Hluku: "Do zápasu jsme šli s respektem k soupeři, který má na jaře velmi dobré výsledky. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, ale hned na začátku jsme dali rychlé branky a zápas ovládli. Byli jsme velmi produktivní a tím byl pro nás zbytek utkání jednoduchý. Zápas jsme měli pod kontrolou. Byli jsme správně nastavení. Koryčany jsme do ničeho nepustili. Chyběl nám akorát zraněný Kukla, jenž má menší zdravotní problémy. Na lavičce byli tři dorostenci, kteří za rozhodnutého stavu dostali šanci. Naším cílem je posouvat mladé kluky z mládežnických kategorií do prvního mužstva. Pančík se mohl zapsat i střelecky, kdy obešel i brankáře domácích, ale míč do sítě po šesté nedopravil."

Branky: 12. Tomáš Šimoník, 21. Tomáš Martiš, 29. Tomáš Chodura, 37. Marek Lipoti, 60. Štefan Bartošek.

Rozhodčí: Ambroz.