Koryčany 0:0 Újezdec

03.04.2022

Sestava: L. Rotter - J. Věžník (K), M. Richvalský, J. Tesař, D. Kaňa, O. Daniel, R. Gejdoš, F. Hanák (76. R. Šnajdr), R. Liška, F. Tomaštík, K. Věžník

Karel Rotter, trenér Koryčan:

"Pro nás je to v každém případě ztráta dvou bodů. K výhře jsme měli blíž. Po celý zápas jsme byli lepší. Soupeř spoléhal jenom na nakopávané balony a brejky, ale nedokázali nic dotáhnout. Ani my jsme ale nebyli ve finální fázi přesní, proto jsme žádnou branku nevstřelili a zrodila se bezgólová remíza. Celkově ale bylo v zápase vyložených šancí velmi málo. Hrálo se hlavně mezi šestnáctkami. Finální fáze byla na obou stranách nepřesná. Škoda, že jsme to nedokázali řešit lépe. Mrzí mě zranění Filipa Hanáka, který střídal kvůli kolenu. Snad to nebude nijak vážné."

Zdeněk Šebesta, trenér Újezdce:

"Pro nás to je vůbec první bod z venku v této sezoně. Jsme s ním spokojení. Zápas moc vyložených šancí nenabídl, žádná tutovka snad ani nebyla. Domácí po jedné střele trefili břevno, my jsme měli podobnou akci, ale rána šla mimo. Jinak to bylo hodně bojovné, hrálo se mezi šestnáckami. Z utkání jsem měl větší obavu, protože jsme na lavičce měli jenom dva dorostence. Jeden musel jít i na hřiště. Jinak to byl férový zápas, remíza je spravedlivá."

Rozhodčí: Bartoň