Koryčany 0:0 Žádovice

26.02.2022

Sestava: Rotter (46 Koval)  - J. Věžník, Tesař, K.Věžník, Liška - D.Rotter, Kaňa, Vrtal, Cízler - Hromaga, Tomaštík (Lysko)

Dalším soupeřem byly Žádovice hrající 3. třídu na hodonínsku a nutno přiznat, že předvedli nadstandartní výkon a po celé utkání s námi drželi krok. My jsme se naopak do utkání vůbec nemohli dostat. Na místo abychom udávali tempo zápasu, nám chyběl důraz, pohyb, práce s míčem byla mizerná a o přístupu k samotnému utkání nemluvě. Zápas nabídl minimum šancí. Za zmínku stojí jen dvě gólové šance, které zneškodnil dobře chytající P.Gebhart. Nás naopak od inkasované branky dvakrát zachránila branková konstrukce. A tak se zrodil výsledek bez branek. Je vidět, že nás ještě čeká mnoho práce.

Sportu zdar.

Trenér: K. Rotter